Get Adobe Flash player

Rodzice - Bogdan i Elżbieta

Tata. Dla całej naszej rodzinki jest naszym wzorcem do naśladowania. Prawdziwa głowa rodziny. To on wraz z Mamą pokazywali i uczyli nas życia ,którego niestety nie zawsze potrafimy zrozumieć. Był typem człowieka ,który nie umiał się zatrzymać , sumiennie dążąc do celów, które sam sobie wyznaczał. To on nauczył nas miłości i szacunku do innych poprzez okazywanie tego naszej kochanej Mamie. Niestety 05-02-2012 przezwyciężyła go choroba i odszedł od nas. Wierzymy w to ,że nadal na nas patrzy i kieruje nami abyśmy nigdy nie zboczyli z drogi i przeszli przez życie tak godnie jak on.

Siostra

Moja siostra, Martyna, zakończyła edukację wyższą na uczelni w Opolu. Aktywna i przebojowa, podejmuje wiele wyzwań i doskonale się w nich sprawdza. Narciarka - Instruktorka, Przewodnik, Opiekun grup zorganizowanych. Wspaniale dogaduje się z dziećmi, a one wprost za nią przepadają. Obecnie wykwalifikowana narzeczona ukochanego Maćka. Ślub zaplanowany na 2012 rok (Oj będzie się działo :)).

Oddział Zamknięty

Mój kuzyn, Piotr Ożerski, od wielu lat jest ściśle związany z Oddziałem Zamkniętym. Jest świetnym gitarzystą, co mieliśmy okazję podziwiać na niejednym koncercie, również w Karpaczu na zlocie Harleyowców. Na scenie w pełni oddaje się gitarze, prywatnie spokojny, cichy i wrażliwy człowiek o zniewalającym głosie. Obecnie wraca do zdrowia po nieszczęśliwym wypadku busa z zespołem. Piotruś, trzymaj się, jesteśmy z Tobą! Na zdjęciach m.in. z babcią Celinką oraz naszymi nietuzinkowymi sąsiadami z bezpośredniej góry.

Dział "Firma" poświęcony jest przedstawieniu i promocji mojej firmy, która zajmuje się pełną obsługą informatyczną firm oraz prowadzeniem szeroko pojętej promocji i wizualizacji  za pośrednictwem internetu.

link - radio internetowe

link - prognoza pogody

Dział "Prywatne" zawiera materiały prywatne nie związane z prowadzoną firmą i przedstawiają mnie, moją rodzinę oraz znajomych. Zapraszam do obejrzenia materiału zdjęciowego, jak również zachęcam do oceniania każdego z zamieszczonych artykułów.