Get Adobe Flash player

Kraina Baśni

Za namową znajomej Pani Krysi z Podgórzyna zorganizowaliśmy sobie wyjazd w  świetnej atmosferze i towarzystwie do krainy, która nas oczarowała. Widoki jak z bajki. Wrażenie mieliśmy jakby czas się dawno temu zatrzymał. Do dyspozycji było 500 km kanałów, którymi mogliśmy pływać - wyprawa pewnie na 3-4 tygodnie. My zasmakowaliśmy kawałek i na pewno tam wrócimy. Najciekawsze jest to, że to raptem 200 kilometrów od Śnieżki, czyli jakieś 3 godziny od domu.

60 urodzinki naszych najbliższych znajomych

Nasi znajomi właśnie osiągneli piękny wiek 18 lat + vat i jeszcze trochę. To wpaniały wiek w którym można cieszyć się z dorosłych dzieci , ze spokoju ducha i tak naprawdę dopiero teraz można cieszyć się z życia i zacząć bawić się tak jak bawiliśmy się za młodu. To chyba wspaniałe. Życzymy wielu udanych wypraw rowerowych , kajakowych i realizacji tych wszystkich szalonych pomysłów jakie macie.

Dział "Firma" poświęcony jest przedstawieniu i promocji mojej firmy, która zajmuje się pełną obsługą informatyczną firm oraz prowadzeniem szeroko pojętej promocji i wizualizacji  za pośrednictwem internetu.

link - radio internetowe

link - prognoza pogody

Dział "Prywatne" zawiera materiały prywatne nie związane z prowadzoną firmą i przedstawiają mnie, moją rodzinę oraz znajomych. Zapraszam do obejrzenia materiału zdjęciowego, jak również zachęcam do oceniania każdego z zamieszczonych artykułów.