Get Adobe Flash player

Kontakt

Usługi Informatyczne - Adam Szumowski
Bukowiec, Tokarska 7a
58-533 Mysłakowice
NIP 833-113-87-71
Regon 230399410

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
kontakt tel. 601 55 44 12

Dział "Firma" poświęcony jest przedstawieniu i promocji mojej firmy, która zajmuje się pełną obsługą informatyczną firm oraz prowadzeniem szeroko pojętej promocji i wizualizacji  za pośrednictwem internetu.

link - radio internetowe

link - prognoza pogody

Dział "Prywatne" zawiera materiały prywatne nie związane z prowadzoną firmą i przedstawiają mnie, moją rodzinę oraz znajomych. Zapraszam do obejrzenia materiału zdjęciowego, jak również zachęcam do oceniania każdego z zamieszczonych artykułów.

Dlaczego powstała ta strona ? Przede wszystkim dla rodziny, zarówno tej  najbliższej jak i tej trochę dalszej. Tak się złożyło że rozsiani jesteśmy po całym świecie, przez co kontakt jest często ograniczony a nawet niemożliwy. Jedyną formą przekazu jest internet i stąd pomysł na własne www. Szukamy również kilku starych znajomych, których nie możemy w żaden sposób namierzyć od lat, a są dla nas bardzo cennymi ludźmi. Mamy nadzieję, że w ten sposób uda się ich odnaleźć. Forma strony: Firma pro- wadzona jest od 1997 roku. Nie jest wprawdzie dużą firmą, ale mocno wplotła się w nasze życie. Oczywiście życie rodzinne to jedno a firma to drugie, ale nadal jesteśmy tymi sami ludźmi, nie ubieramy masek.  Dlatego zdecydowaliśmy się na prezentację zarówno firmy, jak i życia poza nią na jednej stronie. Stworzenie strony nie miało na celu pozyskanie nowych kontrahentów, bo od tego są rozmowy, negocjacje i poznanie umiejętności i potrzeb obydwu stron osobiście. Jest jedynie prezentacją tego, czym się zajmuje moja firma i głównym zadaniem działu Firma jest prezentacja portfolio.