Get Adobe Flash player

Strony www

Każdego dnia miliony ludzi na świecie i w Polsce korzystają z Internetu. Serwis www jest podstawowym narzędziem dla każdej firmy, która chce zaistnieć ze swoją marką w Internecie. Dlaczego warto inwestować w serwis internetowy? Ponieważ strona internetowa to najlepsze i najszybsze narzędzie do informowania, edukowania, obustronnej komunikacji na wielu liniach (firma, klienci, partnerzy biznesowi, udziałowcy, itd.) oraz dokonywania transakcji. Stworzenie serwisu internetowego to koszt kilkukrotnie mniejszy od jednego spotu reklamowego w TV a przecież serwis taki to reklama pracująca całą dobę.

Strony internetowe

Profesjonalne strony internetowe pozwalają na skuteczną prezentację oferty i przyciągnięcie potencjalnych klientów do firmy.
Projekt graficzny strony internetowej to pierwszy i najważniejszy etap w całym procesie jakim jest jej tworzenie.

Koncepcja graficzna, układ i prezentacja elementów graficznych strony internetowej, zastosowana kolorystyka oraz krój czcionek zadecydują o jej odbiorze, oraz całej prezentowanej przez nią oferty. Tworzone przeze mnie strony internetowe zapewniają skuteczne zaprezentowanie oferty klienta.


Przebieg procestu projektowania

Każdy proces projektowania strony internetowej składa się z następujących składników:

 • Poznawanie klienta w celu przygotowania projektu graficznego
 • Przygotowanie i pozyskanie treści - zredagowanie oraz optymalizacja dla zastosowań www
 • Prezentacja przygotowanego projektu oraz doprecyzowanie poszczególnych elementów
 • Przygotowanie kodu programistycznego zapewniającego odpowiednie działanie strony www
 • Finalizacja wdrożenia oraz przygotowanie Klienta do obsługi strony

CMS - Strony internetowe zarządzalne

CMS - System zarządzania treścią (Content Management System) jest to strona internetowa lub ich zestaw, pozwalająca na łatwe utworzenie serwisu WWW oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę przez redakcyjny personel nietechniczny. Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji na stronie internetowej zarządzanej przez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, zazwyczaj w postaci stron internetowych zawierających rozbudowane formularze i moduły.

Nasze strony internetowe połączone z systemami zarządzania treścią oferują następujące funkcjonalności:

 • podział na kategorie
 • łatwość obsługi
 • możliwość dostosowania wyglądu każdego dynamicznego elementu strony
 • zarządzanie zdjęciami, galerie
 • zarządzanie plikami
 • statystyki serwisu
 • zarządzanie dodatkami
 • newsletter
 • opcjonalnie możliwość zintegrowania witryny z programem zewnętrznym
 • prosta edycja treści
 • możliwość dołączenia modułu sklepu internetowego bez modyfikacji systemu
 • system komentarzy do publikowanych artykułów

Jeśli jesteś zainteresowany

odwiedź stronę ze zrealizowanymi projektami - realizacje

Dział "Firma" poświęcony jest przedstawieniu i promocji mojej firmy, która zajmuje się pełną obsługą informatyczną firm oraz prowadzeniem szeroko pojętej promocji i wizualizacji  za pośrednictwem internetu.

link - radio internetowe

link - prognoza pogody

Dział "Prywatne" zawiera materiały prywatne nie związane z prowadzoną firmą i przedstawiają mnie, moją rodzinę oraz znajomych. Zapraszam do obejrzenia materiału zdjęciowego, jak również zachęcam do oceniania każdego z zamieszczonych artykułów.

Dlaczego powstała ta strona ? Przede wszystkim dla rodziny, zarówno tej  najbliższej jak i tej trochę dalszej. Tak się złożyło że rozsiani jesteśmy po całym świecie, przez co kontakt jest często ograniczony a nawet niemożliwy. Jedyną formą przekazu jest internet i stąd pomysł na własne www. Szukamy również kilku starych znajomych, których nie możemy w żaden sposób namierzyć od lat, a są dla nas bardzo cennymi ludźmi. Mamy nadzieję, że w ten sposób uda się ich odnaleźć. Forma strony: Firma pro- wadzona jest od 1997 roku. Nie jest wprawdzie dużą firmą, ale mocno wplotła się w nasze życie. Oczywiście życie rodzinne to jedno a firma to drugie, ale nadal jesteśmy tymi sami ludźmi, nie ubieramy masek.  Dlatego zdecydowaliśmy się na prezentację zarówno firmy, jak i życia poza nią na jednej stronie. Stworzenie strony nie miało na celu pozyskanie nowych kontrahentów, bo od tego są rozmowy, negocjacje i poznanie umiejętności i potrzeb obydwu stron osobiście. Jest jedynie prezentacją tego, czym się zajmuje moja firma i głównym zadaniem działu Firma jest prezentacja portfolio.