Get Adobe Flash player

Wojtuś zwany Karolem

Kiedy rok temu, a dokładnie w Dzień Matki, zdecydowaliśmy, że na świat przyjdzie nowy członek naszej rodziny, zastanawialiśmy się jak powiedzieć o tym Piotrusiowi. Kiedy zapytaliśmy go czy chciałby mieć braciszka, siostrzyczkę czy może pieska, bez wahania odpowiedział "pewnie, że pieska". Później oczywiście to się zmieniło. Przygotował już dla niego zabawki, urządził pokój , nauczył się robić śniadania i małe obiadki. Jest tak przejęty rolą, że nawet na sucho jeździ wózkiem po domu. Wszyscy nie możemy  się doczekać nowego członka rodziny, który jak się okazało podtrzyma nazwisko rodowe. Wojtuś zapowiedział się na świat 14.02.2013 r.  Czekamy...

No to jestem. Jestem i daję popalić swoim rodzicom i starszemu bratu. Jestem strasznie głodny i wiecznie siedzę na cycu mamy. Podsłuchałem ,że tata podobno kupi mleko do kawy i tym spróbują. No zobaczymy jak będzie smakować to dam im pospać ale jak mnie zrobili w .... to ja im dam. Tak wogóle to jakiś dziwny ten świat wszedzie tylko biało i biało , u Ruskich podobno kamienie z nieba lecą a w telewizji sama polityka.
A czy wiecie może czemu tata nie ma włosów a ja mam ?, bo na tej genetyce to ja się jeszcze nie znam.

Dział "Firma" poświęcony jest przedstawieniu i promocji mojej firmy, która zajmuje się pełną obsługą informatyczną firm oraz prowadzeniem szeroko pojętej promocji i wizualizacji  za pośrednictwem internetu.

link - radio internetowe

link - prognoza pogody

Dział "Prywatne" zawiera materiały prywatne nie związane z prowadzoną firmą i przedstawiają mnie, moją rodzinę oraz znajomych. Zapraszam do obejrzenia materiału zdjęciowego, jak również zachęcam do oceniania każdego z zamieszczonych artykułów.